Vizyon-Misyon-Değerler

Dürüstlük, doğruluk, uygunluk, çevreye özen göstermek ve topluma hizmet etmek sosyal sorumluluğumuzun temel taşlarıdır. Biyom özel sektöre ait işletilen bir şirket olmaktan büyük gurur duyar. Yerel topluluklarımızı desteklemek, çevre yönetimi uygulamak ve hizmet ettiğimiz topluluklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için çabalıyoruz.

Vizyonumuz

Biyom olarak, bir geri dönüşüm şirketinden daha fazlası olmayı hedefliyoruz. Orta vadeli ve uzun vadeli hedeflerimiz, sıkı çalışmayı, özveri ve her çalışanın mükemmellik taahhüdünü birleştiren bir geleceğini içerir. Biyom 2 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor ve vizyon beyanımız aracılığıyla yıllarca daha hizmet ettiğimiz topluluklara yatırım yapmak için çalışacağız.

Misyonumuz

Biyom Çevre, yenilikçi malzeme geri kazanımı ile geri dönüştürülebilir malzemelerin toplanması, işlenmesi ve pazarlanmasında ve katı atıkların yönetiminde lider olacaktır. Başarımızı, kaç müşteriye hizmet ettiğimizle değil, müşterilerimize nasıl hizmet ettiğimizle ölçeceğiz. Her bir müşterimizin beklentilerini karşılamak veya aşmak için çaba göstereceğiz.

Değerlerimiz

Biyom Geri Dönüşüm, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlayacaktır.

Geri dönüşüm hizmetlerinin çöp hizmetlerinden daha ucuz olduğunu biliyor muydunuz? Biyom, daha çevreci bir işletme olma sürecinde size yol gösterecek bir geri dönüşüm şirketidir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, gerçek atık olan malzeme yüzdesini ve geri dönüştürülebilecek malzemeyi belirlemeye yardımcı olan bir atık denetimi planlayacaktır. Denetimin ardından, işletmenize en uygun hizmet türünü önereceklerdir.

"Tüm Atıklar Geri Dönüştürülebilir mantığıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz”

Mehmet Emin Ergül