Tehlikeli Atık Taşıma

Kimyasal proses endüstrileri (CPI) kaçınılmaz olarak atık üretir. En aza indirme çabaları gerekli olsa da, atık hala üretilmektedir ve güvenli bir şekilde bertaraf edilmelidir. Üretim süreçlerinin ön ucunda yer alan kimyasallar, tehlikeli özellikleri ve potansiyel etkileşimleri dahil olmak üzere tipik olarak iyi tanımlanmıştır. Buna karşılık, atık akışları genellikle yanlış tanımlanır ve bu da tehlikelerin tanımlanmasını ve olayların önlenmesini zorlaştırır.

Ne Yapıyoruz?

Tehlikeli Atık Kodları

Biyom olarak 100’lerce tehlikeli atık kodlarını güvenilir şekilde taşıyoruz.

İnceleme ve Teklif

Atıklarınızı yerinde görüp inceleme formu hazırlandıktan sonra fiyat teklifini sunuyoruz.

Atık Taşıma

Atıklarınızı profesyonel ve güvenilir şekilde bertaraf tesislerine taşıyoruz.

Hangi Atıklar Tehlikelidir?

Kontamine Ambalaj

Nunc et augue pulvinar, luctus mi non, sagittis odio. Phasellus congue sem nulla.non orci malesu da vel. Aliquam posuere mi eros.

item inspection

Nunc et augue pulvinar, luctus mi non, sagittis odio. Phasellus congue sem nulla.non sodales orci malesu da am posuere mi eros.

boxing service

Nunc et augue pulvinar, luctus mi non, sagittis odio. Phasellus congue sem nulla.non sodales orci malesu da velliq uam mi eros.

companies we've worked with

Atık Taşıma Sşzleşmesi

Atık Taşıma

Where does it come from? Contrary to popular belief

Here are many variations of passages of Lorem Ipsum

Digital Solutions
Boost your Success

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar

Firma
Ton
F