Mehmet Emin Ergül-Kurucu/Genel Müdür

Genel Müdür Mesajı

“Değerli İş Ortaklarımız,

2018 yılında kuruluşumuzdan bu yana, atık yönetimi ve geri dönüşüm alanındaki çeşitli yerel yönetimler ve ulusal/uluslararası endüstrileri ile yakın işbirliği içinde çalışarak, çalışma standartlarını iyileştirmeye çalışmaktayız. 2020 yılında Geri Dönüşüm sektörüne geçilmesi, Biyom için hızlandırılmış büyümenin başlangıcına ve yüksek standartlara, süreçlere ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için operasyonlarındaki etkililiğe ulaşmasının başlangıcı oldu.

Daha fazla çevresel sürdürülebilirlik döngüsünün tamamlanmasında hayati bir rol oynamaya devam etmeyi umuyoruz. Lisans ve sertifika kapsamını genişletmeye yönelik çabalarımız, müşterilerimizin daha yüksek maliyet tasarrufu elde etmelerine, kaliteli hurdaları yeniden işlemelerine yardımcı olurken, gelecek nesiller için daha yeşil bir gelecek sağlarken küresel bir kuruluş olarak Biyom’ un gelecekteki büyümesine olan bağlılığımızdır.

Çevremiz, sahip olacağımız en değerli kaynaktır. Satın alınamaz, ancak açgözlülük tarafından para için yok edilebilir.

ŞİMDİ ve BUGÜN harekete geçmeliyiz! Çocuklarımıza adımızın ötesinde bırakacağımız tek miras, yaşadığımız dünyanın durumu. Çocuklarımıza temizlemeleri için kirli bir çevre bırakmayalım. Yeşil alanları, berrak nehir suyu akışlarının ve nefes almak için temiz hava bırakalım.

BUGÜN VE YARIN DAHA FAZLA; AZALTIN, YENİDEN KULLANIN VE GERİ DÖNÜŞTÜRÜN.

 

Mehmet Emin Ergül
Çevre Mühendisi, Kurucu/Genel Müdür

'Biyom'un temel değerleri ve tüm çalışanların kararlılığı devam eden başarımız için çok önemlidir'