Faaliyetlerimiz

Gıda Geri Dönüşüm

Genellikle gıda fabrikalarından, restoranlardan çıkan atıklar hammadde olarak kullanılmaktadır. Örneğin; ekmek, çikolata, gofret, nişasta, hazır sandviç, kuruyemiş atıkları gibi birçok gıda atığı organik yem üretiminin hammaddesini oluşturabilmektedir.

Tekstil Geri Dönüşüm

Kumaş atıklarını güvenli bir denetim süreci ile geri dönüştürerek, eski tekstillerinizi yepyeni bir elyaf haline getirmek için çalışıyoruz.

Plastik Geri Dönüşüm

Plastik atıklar öncelikle cinslerine göre ayrılarak geri dönüşüm işlemine tabi tutulur. Cinslerine göre ayrılan geri dönüşebilir plastik atıklar, kırma makinalarında kırılıp küçük parçalara ayrılır.

Sıfır Atık Yönetimi

Sıfır atık yönetimi, doğal kaynakların korunması, ürünlerin yapısındaki toksisitenin önlenmesi, üründe kullanılan malzeme miktarının sistematik şekilde azaltımı ve atık bertarafının çevresel etkisini minimize edilmesini hedefler.

Atık İmha Hizmeti

Kurum, kuruluş, gerçek ve tüzel kişiler tarafından imhası istenen malzemelerin yazılı olarak tarafımıza iletilmesi ile imha neticesinde tespit ve imha tutanağı düzenlenerek, imhalık malzemelerin imha işlemlerinin yürütülmesi sağlanmaktadır.

Tehlikeli Atık Taşıma

Hazırlanıyor...

Bilgi Al

Atık Yönetimi konusunda ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Ardından mühendislerimiz tesisinizi ziyaret edecektir.

Teklif Al

Mühendisimiz atıkları yerinde değerlendirdikten sonra teklifi mail ortamında tarafınıza gönderilmektedir.

Atık Taşıma Talebi

Bilgi ve Teklif aşamasından sonra sözleşme imzalanıp belirli periyotlarda atıklar alınmaktadır.