ATIK YÖNETİMİ

Müşteri odaklı, öncü, çevre dostu, uluslararası bir sicile sahip geri dönüşüm hizmetleri sağlayıcısıyız. Daha derin malzeme ve geri dönüşüm anlayışına olan tutku, yeniliklerimizi yönlendiriyor ve daha verimli geri dönüşüm çözümleri geliştirmemize yardımcı oluyor. Yaptığımız her şeyde koşulsuz etik ve şeffaf olmaya çalışıyoruz – bu da bizi güvenilir bir ortak yapıyor.

Gıda, Tekstil, Plastik ve daha birçok atıkları.... Daha az harca, daha fazla geri dönüştür.

Kapsamlı, uçtan uca atık hizmetlerimiz, ofis alanınızdaki verimli atık kurulumundan, transferi planlamaya ve daha fazla geri dönüşüm yaparak doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Gıda

Genellikle gıda fabrikalarından, restoranlardan çıkan atıklar hammadde olarak kullanılmaktadır. Örneğin; ekmek, çikolata, gofret, nişasta, hazır sandviç, kuruyemiş atıkları gibi birçok gıda atığı organik yem üretiminin hammaddesini oluşturabilmektedir.

Tekstil

Kumaş atıklarını güvenli bir denetim süreci ile geri dönüştürerek, eski tekstillerinizi yepyeni bir elyaf haline getirmek için çalışıyoruz. Ram kenarı, kumaş parçaları, hatalı kumaş topları ve daha birçok tekstil atıklarını geri dönüştürüyoruz. Bilgi için bizimle iletişime geçin.

Plastik

Plastik atıklar öncelikle cinslerine göre ayrılarak geri dönüşüm işlemine tabi tutulur. Cinslerine göre ayrılan geri dönüşebilir plastik atıklar, kırma makinalarında kırılıp küçük parçalara dönüşür. Bu parçalar tekrar çöp torbası, boru gibi ürünlere dönüşmek üzere Geri Kazanım firmasına gider.

Tehlikesiz Atık İmha

Kurum, kuruluş, gerçek ve tüzel kişiler tarafından imhası istenen malzemelerin yazılı olarak tarafımıza iletilmesi ile imha neticesinde tespit ve imha tutanağı düzenlenerek, imhalık malzemelerin imha işlemlerinin yürütülmesi sağlanmaktadır.

Neden Atık Yönetimi?

Üretim doğası gereği beraberinde atığı da gerektirmektedir. Herhangi bir ürünün üretimi sırasında ve ayrıca tüketimi sırasında atıklar oluşmakta ve bu atıkların oluşumundan geri dönüştürülmesine kadar geçen süredeki atık geri dönüşümünü kapsayan alana atık yönetimi denilmektedir. 

Güvenilir

Endişelenmeniz gereken son şeyin atık toplama programınız olduğuna inanıyoruz. İster belirlenmiş bir zamanlama isterse bir kerelik hizmet olsun, Biyom' un zamanlamaları önceden duyurulur ve iletişimi sizin için kolay ve verimli hale getiren teknolojiyi kullanır.

Uygun Bertaraf

Atık gidermenizi kolay ve çevik hale getiriyoruz. Özel programlarımız doğru prizlere, doğru programlara ve doğru operasyonlara sahip olmanızı sağlar. Tabela ve eğitim / eğitim materyallerimiz değerli geri dönüşümlerinizin daima doğru yerde olmasını sağlar. Verimli geri dönüşüm maksimum tasarruf demektir!

Anında Ulaşım

Yoğun şehir ceplerinde çalışıyoruz, sizden atıkları alırken maksimum hizmet verimliliği sağlıyoruz. Çekmemiz, şehir blokları boyunca malzeme toplayan ve bunları şehirdeki en yakın yerel geri dönüşüm merkezine satan lisanslı, filo tabanlı işletmeler tarafından desteklenmektedir.